loader
GARDEN SERVIS s.r.o.
GARDEN SERVIS s.r.o.
+420 778 011 191
doubrava@gardenservis.eu

Zahradní a zahradnické služby

Řez ovocných a okrasných dřevin

Aby byly zdravé a po dlouhá léta bohatě plodily, vyžadují ovocné stromy pravidelný řez. Důležité je však vhodné načasování i provedení.

Vytvořit a udržovat optimální tvar koruny je při pěstování ovocných dřevin velmi důležité. Ovšem řez vyvolává mnoho otázek a řada začínajících pěstitelů si neví rady, jak a kdy prořezávat. Je pravda, že každý druh stromu vyžaduje trochu jiný přístup a případně i načasování. V souladu s agrotechnickými lhůtami ošetříme Vaše stromy řezem, abychom využili jejich potenciál pro Váš užitek.

Zakládání trávníků a následná péče o ně

Travnatá plocha je součástí téměř každé zahrady. Chcete se těšit až zujete boty po dlouhém dni a projdete se bosí po hustém, něžně hebkém a příjemně vlhkém trávníku? Nebo cítit vůni lučních květin od jara do podzimu? Založíme a společně vypěstujeme trávník dle Vašeho přání. Položíme travní koberec, zasejeme trávník namíchaný přesně "na míru" nebo založíme luční trávník plný květů pro motýly, včely.

Skalky a vřesoviště

Vybereme vhodné stanoviště, připravíme propustné podloží a na něm založíme skalku nebo vřesoviště.

Výroba zahradních prvků z CORTENU

Upřímně, když jsem před pár lety poprvé viděl monstrum z tohoto materiálu, nechápal jsem, proč z toho bohatí Norové udělali celé dálniční odpočivadlo. Začal jsem se o rezatý plech zajímat a oblíbil jsem si ho. Kolega je machr na svařování a baví ho to. Jakmile se jen náznakem našim zákazníkům líbí cokoliv z Cortenové oceli a chtěli by to mít ve své zahradě, šel by hned do dílny řezat, ohýbat, svářet, brousit. No a já Vám to vždycky pěkně spočítám...:-)

Vyvýšené záhony

Pěstovat rostliny ve vyvýšeném záhonu je fakt pohodlné, Některé jsou i ozdobou zahrady a dá se třeba zařídit, aby se do nich nedostal krtek. Postavíme Vám dřevěné, zděné nebo připravíme místo a sestavíme Vaše koupené.

Mlatové plochy a cesty

V poslední době se o nich hodně mluví. nejeden zahradní architekt je zakomponuje do projektu. Možná je i v tom pro Vaši zahradu.... A my je umíme. Pár kilometrů už jsme jich položili a můžeme i u Vás.

Ploty, opěrné zdi, gabiony a suché zídky

Kolem SVÉHO většina z nás chce, aby bylo na první pohled vidět, kde jsou hranice pozemku. Takže v lepším případě lehký nízký plůtek, pokud jste společenští a důvěřiví, nebo vysokou zeď s kamerami, pokud...pokud ji zkrátka chcete. Takovou jsme ještě nestavěli, ale ploty z pletiva a běžné zdi ano.

 

.....a ještě spoustu dalších věcí umíme

Každý, kdo se dostal až sem musí nabýt dojmu, že se tu předvádí Brouk Pytlík. Není to tak docela pravda. Zahrada si vyžaduje mnoho řemesel a tak je potřeba aby GS team fungoval jako seřízený stroj. "To máte rýč, hrábě, lopatu, motorovou pilu, sekačku, dodávku, bagr, svářečku, zednickou lžíci, kosu, míchačku, počítač, biologie, ekonomie, účetnictví, psychologie....." my to ale milujeme!

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím